наші партнери

partners logo

Компанії Cacciamani надає Широкий асортимент Продукції та обладнання

Компанія "Cacciamani" протягом понад 40 років виготовляє обладнання для заводів виробників залізобетонних виробів. Широкий асортимент включає різноманітне обладнання та комплектуючі для виробництва бетонних виробів, такі як вібростоли, гідравлічні балки, гідравлічні опрокидувачі, гідравлічні засувки, шнеки, дозатори цементу, дозатори води, дозатори добавок та фарб, транспортери, силоси, ковші, бункери та підйомники, що дозволяє задовольняти будь-які потреби клієнтів.

приклади обладнання

cacciamani - form
Гідравлічні опрокидувачі, встановлені на вілочних навантажувачах, сприяють переміщенню та опрокиданню гідравлічних та негідравлічних прес-форм.
Гідравлічний балансир призначений для опрокидання навіть великих форм, таких як люки, канали, труби тощо, з використанням вілочного навантажувача. Він дозволяє переміщувати форму з зони подачі та вібрації в зону вибірки з форми.

За допомогою тих же рукояток вілочного навантажувача, він дозволяє повертати форму на 180° відносно центру, перевертаючи її на себе та дозволяючи вибрати з форми вже піддаваний вібрації продукт.

Welteco є офіційним представником компанії CGM в Україні

Компанія CGM більше 60 років виготовляє мобільні віброустановки для виробництва бетонних виробів.

Високопродуктивність, надійність, універсальність та простота у використанні дозволяють виробникам виготовляти бетонні вироби з максимальною економічною вигодою та широким переліком продукції.

Мінімальна кількість персоналу та висока продуктивність зможуть у найкоротший термін задовольнити будь-які запити ваших клієнтів

приклади обладнання

image of vibroforming machine
Сучасна і ефективніша альтернатива агрегато-потокової технології виробництва ЗБВ – самохідні віброформувальні машини.
Машини CGM надзвичайно прості в експлуатації, практичні і тому забезпечують високі обсяги виробництва: швидкий монтаж та демонтаж форм дозволяє уникнути втрат часу, пов'язаних із переходом на інший вид виробів. Час формування складає від 1,5 до 6 хвилин, для роботи достатньо одного оператора та допоміжного робітника.
Bисока міцність виробів (55мПа - 9000футів на кв дюйм) дозволяє відвантажувати продукцію замовнику в найкоротші терміни після виробництва.
Машини оснащені формами, які за рахунок системи наповнення бетоном, вібрації та розопалубки забезпечують виробництво бетонних виробів.

Діяльність компанії Weiler Italia (WItech)

Діяльність компанії Weiler Italia (торгова марка WiTech), що здійснюється в Італії та інших країнах з 1970 року, повністю спрямована на задоволення потреб будівельних компаній та підприємств, що виготовляють вироби з збірного залізобетону.

Компанія постійно розробляє та впроваджує нові методи і ідеї для досягнення найкращих результатів. Одним із основних напрямків діяльності компанії є виробництво обладнання для виготовлення напругованих порожнистих плит перекриття, ребристі плити, двутаврові балки, сваї та інша продукція. Всі лінії автоматизовані і здатні виконувати повний цикл виробництва з мінімальною кількістю персоналу.

приклади обладнання

Завдяки порожнинам у виробі зменшується витрата бетонної суміші.
Немає потреби збільшувати товщину виробу, оскільки висока міцність плит досягається за рахунок попередньої напруженої арматури.
Попереднє напруження арматури у вигляді сталевих ниток або дроту дозволяє знизити витрати сталі.
На прогоні довжиною 3,5 м економиться понад 50% сталі порівняно з звичайними повнотелесними плитами.
Крім того, сьогодні виробництво напружених плит порожнистого настилу є автоматизованим і добре налагодженим процесом, для якого потреба в робочій силі на 40% менша, ніж для випуску звичайних повнотелесних плит.